Santier constructii in Republica BENIN

SIMMIT MANPOWER

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANUNT MUNCA in CONSTRUCTII, in Republica BENIN, Vest AFRICA
Titlu Job: muncitori in constructii strainatate
Angajator: SIMMIT MANPOWER Co. Ltd.
Trimite CV-urile la: office@simmitmanpower.com Mobile: 0735 577026
Descriere:
CONTRACT de MUNCA in CONSTRUCTII, in Republica BENIN, Vest AFRICA.

 Primul Contract va fi de 2 (doi) ani si poate fi reinnonit dupa terminarea primului contract, daca Compania va fi de acord, functie de performantele individuale.

 Salariul lunar va fi primit pe data de 25 al fiecarei luni, direct in contul bancar indicat de fiecare angajat..
 Sistemul de munca pe santier va fi de 5 zile pe saptamana, cu timpul de munca de 8 ore pe zi.
 Candidatii aprobati vor trebui sa aplice pentru “PERMIS DE LUCRU” in Republica BENIN, inainte de a aplica pentru ‘VIZA’ de intrare/sedere.

Pentru mai multe detalii contactati SIMMIT MANPOWER SRL, Constanta, ROMANIA.
Facilităţi oferite gratuit la locul de munca in constructii, Republica BENIN:
(a.) echipament de protectie personal la solicitarea muncitorului
(b.) cazare si utilizare internet gratuita
(c.) control medical gratuit şi tratament in caz de boala
(d.) alimente gratuite de orice fel la alegerea lor (trei mese pe zi)
(e.) transportul gratuit de la locul de cazare la santierul de constructii.

CERINTE

LOCURI VACANTE si SALARIUL LUNAR de BAZA:
Pozitia Locuri vacante Salariu lunar Ani de experienta
Tamplar/Dulgher- 5 - US$ 5200- 3 ani
Muncitor in Constructii - 10 - US$ 3000 - 1 an
Macaragiu/Operator macara - 4 - US$ 5000 - 2 ani
Sofer de camion/Camionagiu - 5 US$ 5000 - 3 ani
Muncitor Finisare Beton - 6 US$ 4500 - 2 ani
Operator Excavator - 2 - US$ 5500 - 4 ani
Sudor - 6 - US$ 5200 - 4 ani
ARHITECT Constructii - 2 - US$ 9100 - 2 ani
INGINER Constructor - 3 - US$ 9500 - 4 ani
INGINER de Teren - 2 - US$ 9800 - 4 ani
Inginer ELECTRICIAN Constructii - 4 - US$ 9100 - 3 ani
DIRIGINTE de SANTIER - 5 - US$ 6000 - 2 ani

BENEFICII OFERITE

 La fiecare 90 de zile de munca, angajatii vor primi o perioada de odihna de 21 de zile plecand in tara de origine (Romania) ori in tara aleasa de ei pe cheltuiala angajatorului.
Pe perioada de odihna de 21 de zile angajatul va primi salariul lunar in mod normal, plus additional 20 % din salariul lunar platit in contul lui bancar, ca “BONUS DE ODIHNA” (Work Rest Bonus).

SIMMIT MAPOWER este creat pentru a va usura eforturile in cautarea unui loc de munca.