Vopsitor in camp electrostatic

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie din Belgia cautam vopsitor in camp electrostatic.
Se va lucra, in principal cu diferite parti auto, piese de camioane, remorci, containere, structuri mari cu o lungime de aproximativ 17 m , inaltime de 4 m si o greutate maxima de 20t.

Se cauta o persoana care sa aiba cunostinte in pregatirea, curatarea, sablarea, acoperirea cu pulbere si metalizarea materialelor.

Candidatii trebuie sa stie:
- tehnici de prelucrare a metalelor,
- sablarea diferitelor tipuri de piese metalice,
- acoperirea cu pulbere a materialelor,
- metalizarea pieselor mici si mari,
- sa aiba capacitate de organizare,
- capabil sa lucreze in mod independent dar si in echipa,

CERINTE

Studii: Scoala profesională
Experienta minim 3 ani pe o pozitie similara,
Cunostinte de limba Engleza – la nivel conversational,
Cunostinte in procesarea metalelor,
Cunostinte in acoperirea cu pulbere,
Cunostinte in manuirea pieselor metalice mari si mici in mod eficient.

BENEFICII OFERITE

Salariul brut este de 11.75 euro/ora
Transportul este decontat
Cazarea este asigurata contra sumei de 65 euro/saptamana
Se va lucra pe timp de zi, 5 zile pe saptamana

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.