Tehnician utilaj agricol greu

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-experienta cu echipamentele Schaffer;
-lucrul pe utilaje agricole (masini agricole, macarale, excavatoare) marca Schaffer;
-analizarea defectelor la motoarele Diesel si repararea lor;
-repararea de cilindri, capete de cilindru, garnituri, supape, transmisii, curele, etc;
-cunostinte de hidraulica(pompe utilizate hidraulic);
-cunostinte de hidrastatica (pompe hidrastatice si pompe cu pistoane);
-cunostinte de instalatii electrice, interpretarea de diagrame electrice;
-analizarea de circuite scurte si efectuarea de reparatii la acestea;
-efectuarea de sudura MIG MAG;
-abilitate de a citi si interpreta desene tehnice.

CERINTE

- cunoasterea limbii franceze sau germane la un nivel conversational;
- experienta de minim 7 ani pe o pozite similara;
- competente: flexibilitate si capacitatea de a lucra independent.

BENEFICII OFERITE

- cazare asigurata in schimbul a 65 euro pe saptamana;
- transportul gratuit.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.