SUDOR- sudare semi-automata- Belgia- Gullegem

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

– sudarea semi- automata partilor componete ale diverselor utilaje din industria alimentara;
– intretinerea obiectelor si utilajelor de lucru

CERINTE

– experienta de minim 3 ani in domeniu;

– cunostinte de sudura semi-automata;
– cunostinte de citire si de executie a unui plan de sudura; – vorbirea limbii engleze la nivel conversational;
– disponibilitatea de a lucra ore suplimentare;
– permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariul net/ ora :

9.92 – 10.31 EUR

Numar ore lucrate saptamanal: Minim 38

CAZARE: suportata de catre ANGAJAT- 300 euro/pers/luna – 2 persoane in camera ( cheltuieli de utilitati incluse)

TRANSPORT Romania- Belgia- suportat de catre ANGAJAT

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!