Sudor (rezervoare de combustibil)

WEEGREE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Sudarea rezervoarelor de combustibil pentru benzinarii prin metoda MIG/MAG/TIG.
• Sudare otel negru (90%), otel inoxidabil (10%) – grosime 5 -15mm.
• Productia de rezervoare noi si repararea rezervoarelor vechi.
• Operare masinii de rulare a otelului.
• Prelucrare otel inoxidabil (slefuire sudura).
• Lacatuserie: taiere, gaurire, slefuire.
• Abilitatea de a vopsi prin pulverizare hidrodinamica.

CERINTE

• Minimum 3 ani de experienta de lucru pe o pozitie similara.
• Cunostinte de limba engleza, germana sau olandeza – nivel comunicativ.
• Abilitatea de a citi desene tehnice.
• Masina proprie este considerata un atu.
• Disponibilitate, fiabilitate si increderea in sine.

BENEFICII OFERITE

• Salariu atractiv 10 euro net/h
• Munca pentru o perioadă lungă de timp.
• Apartament gratuit, complet echipat.
• Asigurarea garantata.
• Posibilitatea de a primi plăți în avans in prima luna.
• Consultant de ingrijire de la distanță pe toată durata proiectului.
• Intoarcerea costurilor de amortizare auto și naveta de la cazare-lucru si lucru-cazare.
• Garantat 40 de ore de munca pe săptămână (posibilitate de ore suplimentare). Se lucreaza in medie 250 ore/luna.
• Imbrăcăminte și echipamente de lucru.
• Ajutor în organizarea călătoriei în Belgia.

WEEGREE este o companie care opereaza in domeniul ocuparii fortei de munca, outsourcingului IT si consultantei HR. De aproape 12 ani colaboram cu clienti din toata Europa – in principal Belgia, Olanda si Germania. Fiabilitatea, inalta calitate si abordarea individuala a fiecarui proiect sunt atuurile noastre. Experienta noastra de multi ani ne permite sa intelegem nevoile pieței, ceea ce duce la crearea unor relatii de lunga durata.