SUDOR-MONTATOR

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o foarte cunoscuta companie belgiana cautam sudori/montatori cu otel in constructii:

Responsabilitati:

-Sudarea elementelor prin procedeul MIG-MAG.
-Sudarea materialelor cu grosimi de la 2mm pana la 50 mm.
-Utilizarea urmatoarelor materiale: otel negru si uneori aluminiu.
-Interpretarea lucrarilor conform planului.
-Asamblarea elementelor din otel in constructii.
-Procesarea metalului: ascutire, taiere, perforare.
-Efectuarea de lucrari cu masina de taiere CNC (de tip Victor-Thermal Dynamics).
-Efecturarea de lucrari cu generatorul de sudura de tip Lastek 400 Mega Plus.

CERINTE

-Cunoasterea limbii engleze la nivel comunicativ.
-Cel putin 5 ani experienta in domeniul sudurii si al asamblarii structurilorr din otel.
-Buna cunoastere a procedului de sudura MIG/MAG.
-Buna cunoastere in asamblarea structurilor din otel.
-Abilitatea de a lucra independent.
-Cunoasterea procedeului de sudura TIG reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-Angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana.
-Salar negociabil.
-Asigurarea cazarii la pretul de 65 Euro/saptamana.
-Acces gratuit la Internet la cazare.
-Bonusuri sociale in concordanta cu legislatia Belgiana.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.