SUDOR LACATUS- Belgia- Tornhout – confectii metalice

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

* citirea de planuri specifice;
* sudarea si asamblarea diferitelor parti ale balustradelor, scarilor;
* realizarea, la cerere, de poduri, porti, garduri sau carpoturi;
* sudarea diferitelor parti componente ale confectiilor metalice din: aluminiu, inox, otel;
* intretinerea obiectelor si masinilor de lucru;

CERINTE

* experienta de minim 3 ani in domeniu;
* cunostinte de sudura semi-automata si sudura TIG;
* cunostinte de citire si de executie a unui plan de sudura; * vorbirea limbii engleze la nivel conversational;
* disponibilitatea de a lucra ore suplimentare;
* permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

SALARIUL NET / ORA

9.16 – 10.31 EUR

NUMAR ORE LUCRATE:

Minim 40 h pe saptamana

CAZARE- suportata de catre ANGAJAT: 300 euro/pers/luna – 2 persoane in camera (cheltuieli de utilitati incluse)

TRANSPORT Romania- Belgia- suportat de catre angajat

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!