Soferi TIR pentru contract in Belgia

All EU Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm ȘOFERI DE TIR pentru diverse oferte de muncă cu angajare în Belgia!

CERINTE

Posturile necesită experiență relevantă ca Șofer de tir și cunoștințe de limba Engleză sau Franceză la nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

Se încheie contract de muncă în Belgia, cu toate beneficiile conform legislatiei belgiene (holiday money, child benefit, annual bonus, etc).
Dacă vă potriviţi cerinţelor noastre, așteptăm CV-ul în limba Engleză sau Franceză, CÂT MAI CURÂND, la bianca.burducea@all-eu-recruitment.com CU SUBIECT „Şofer TIR ”
Ne puteți contacta pentru detalii la numărul 0788.606.651 (luni - vineri inclusiv, între 9,00 – 17,00)

Misiunea All EU Recruitment este aceea de a conecta angajatori europeni sau romani cu personal roman calificat si de a facilita accesul la un nivel de trai mai bun romanilor aflati in cautarea unui loc de munca sau care au ca obiectiv dezvoltarea