SOFERI C+E - BENELUX -

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie europeana de transport si logistica cu o experienta de peste 25 de ani in transport complet si grupaj, cu o flota de 160 de vehicule, platforma logistica de 10.000m2 (care administreaza in permanenta 25.000tone de marfuri si 50 camioane pe zi) angajeaza soferi de tir.

Pozitii disponibile: 20
Data start: 7 mai 2016
Contract de munca: pe perioada nedeterminata, semnat in Slovacia ( unde este sediul social al firmei )
Locatia: activitatea de transport se va desfasura in zona Benelux ( Belgia, Olanda, Luxemburg, Franta )
Tip transport: cargo
Perioade de munca:
9 saptamani pe TIR cu 3 saptamani acasa
Decont transport pentru cele 3 saptamani in valoare de maxim 220 euro.

Pentru detalii suplimentare ne puteti suna la numerele de telefon 0729.313.993 sau pe email la office@job4life.ro
NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI !!!

CERINTE

CERINTE:
Experienta in domeniu min. 2 ani
Cunoasterea unei limbi straine ( engleza, franceza, germana )
Card tahograf
Certificat de pregatire profesionala ( CPC )
Experienta in utilizarea walking floor si a platformelor de tip Arcelor Mittal - avantaj

BENEFICII OFERITE

OFERTA SALARIALA:
Salariul de baza 415 euro net/luna
Diurna 45 eur/zi in primele 3 luni, apoi creste la 50 eur/zi. Dupa un an de contract, diurna se va mari la 55 eur/zi
1.765 eur net pentru primele 3 luni - apoi 1.915 eur net in primul an. Dupa primul an de munca veti ajunge la un salariu de 2.065 eur.

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.