Sofer TIR - BELGIA

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

DK recruitment services, cauta pentru unul dintre clientii sai din Belgia: Sofer de TIR
Se lucreaza doar in Belgia si nu pe comunitate

CERINTE

Limba Engleza sau Franceza la nivel conversational
Minim 3 ani experienta pe TIR de 40 de T
Mijloc de transport propriu este OBLIGATORIU! Camionul nu poate fi luat acasa
Abilitati excelente de conducere si comunicare!
Inainte de angajare o sa sustineti o proba practica - testare de condus
Se doarme si in camion 2 pana la 3 nopți pe saptamana
In unele cazuri, nu exista nici o stație de incarcare, in asemenea cazuri va fi nevoie sa folositi o rampa de incarcare si un stivuitor
Nu exista posibilitatea de a lua un concediu in perioada Craciunului, deoarece aceasta este perioada lor cea mai aglomerata

BENEFICII OFERITE

- Salariul pe ora este de 11,39 brut / ora. Dupa primele 2 luni primiti si voucher pentru mancare 5.58 Euro/zi + € 36,26 net pentru fiecare noapte in care trebuie sa ramaneti in camion
- Salariu lunar ajunge la 2300 - 2600 Eur pe luna NET
- Contractul de munca pentru perioada nedeterminata (perioada de proba de 3 luni)
- Cazare pusa la dispozitie de catre client dar chiria o platiti dumneavoastra aprox 70 Euro/saptamana
- Programul de lucru poate sa inceapa de la 5:00 am respectiv 6:00 am

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.