Sofer Profesionist categoria C+E, Locatie : Belgia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Sofer Profesionist categoria C+E
Tara : Belgia
Locatie : Regiunea Flandra, Herenthout
Pozitii disponibile: 15
Locul de munca: Companie de Transport si logistica cu camioane
Salariu :
• In primele 3 luni este de 2019.72 Euro net pe luna plus ore suplimentare
• Dupa 3 luni este de de 2095.27 Euro net pe luna plus ore suplimentare
• Dupa un an este de 2153.53 Euro net pe luna plus ore suplimentare

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Angajarea se face pe Slovacia
• Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
• Pentru perioada de proba programul de munca este de 6 saptamani la locul de munca cu o saptamana acasa, plus 6 saptamani la locul de munca, se lucreaza un total de 13 saptamani,
• Dupa perioada de proba, programul de munca este de 4 saptamani la locul de munca cu o saptamana acasa, fie 6 saptamani la locul de munca si 1 sau 2 saptamani acasa, sau varianta de 8 saptamani la locul de munca cu 2 saptamani acasa,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asigurata de angajator in camion,
• Costul transportului este suportat de angajator si se face cu microbuzul companiei,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Au cap tractor sau tandemuri
• Se fac livrari la magazine aflate in centre comerciale
• Se lucreaza in echipaj , sau singur pe cap tractor
• In unele cazuri soferul ajuta cu transpaletul , asezarea, descarcarea marfurilor

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Carnet de conducere categoria C+E, ADR, Card Tahograf, Atestat Transport Marfa
• Cunostinte medii de limba engleza, franceza sau germana scris si vorbit
• Experienta internationala pe pozitia de Sofer Profesionist categoria C+E de minimum 1 an

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.