Sofer de TIR in Belgia

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta cautam sofer TIR pe FRIGO in Belgia

Se lucreaza doar in Belgia si nu pe comunitate.

CERINTE

Excelente abilitati de conducere deoarece veti conduce in oraș și trebuie sa va descurcati cu manevrarea in traficul din jurul dumnevoastra

Se face distributie la magazine alimentare gen Aldi, Carefour etc.
- Abilitati excelente de comunicare!

Inainte de angajare o sa sustineti o proba practica testare de condus

Se doarme si in camion 2 până la 3 nopți pe săptămână

- In unele cazuri , nu există nici o stație de încărcare, in asemnea cazuri va fi nevoie sa folositi o rampă de încărcare și un stivuitor

- Nu există posibilitatea de a lua un concediu în perioada Crăciunului, deoarece aceasta este perioada lor cea mai aglomerata
- Mijloc de transport propriu este OBLIGATORIU - o masina! Camionul nu poate fi luat acasă

Programul de lucru poate sa inceapa de la 5:00 am respectic 6:00 am

- Bună cunoaștere a limbii engleze sau a limbii franceze
- O mulțime de experiență cu conducerea și manevrarea
- Bun simț de responsabilitate
- Cel puțin 3 ani de experiență cu lucrări similare
- Atitudine pozitiva
- responsabilitate
- Stare bună de sănătate
- Disponibilitate de a lucra pe termen lung în străinătate

Daca sunteti interesat va rog sa ne trimiteti:

* CV detaliat în limba engleză
* Fotografie (în mod ideal de la locul de muncă)
* Diplome/Certificari
* Scrisori de referință de la angajatori anteriori pentru ultimii an

BENEFICII OFERITE

- Salariul pe oră este debrut / oră
+ voucher pentru mancare 5.58 Euro/zi
+ €net pentru fiecare noapte cheltuită departe de casă, dormind în camion
- Salariu lunar ajunge laEur pe luna NET
- Contract permanent Belgian
- Contractul de muncă pentru perioadă nelimitată (perioadă de probă de 3 luni)
- Ajutor cu privire la înregistrările și conturile bancare
- Cazare pusa la dispozitie de catre client - chiria o platit dumneavoastra aprox 70 de Euro/saptamana
- Locuri de muncă pe termen lung

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.