Sofer de tir Belgia

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

O companie importanta din Belgia este in cautarea unui sofer de tir cu experienta pe Volvo.

Responsabilitati:
- Conducerea unui camion Volvo cu o macara Hiab
- Colectarea deseurilor de la containerele de gunoi semi-subterane
- Ridicarea sacului de deseuri din interiorul containerului cu ajutorul macaralei, ridicandu-l deasupra vehiculului, cu o greutate incarcatura si lansarea acestuia pe camion
- Golirea vehiculul incarcat la parcul de containere
- Parcurgerea a aproximativ 25 de localitati pe zi
- Lucrari in regiunea Bruxelles / Vilvoorde
- Conducatorul auto va primi un telefon mobil pentru a mentine legatura cu clientii

CERINTE

- Experienta de conducere a unui camion
- Un permis de conducere categoria C – fara incidente
- Experiența cu o macara de încarcare reprezinta un avantaj
- Cunoasterea limbi engleze, germane sau franceze la un nivel conversational spre avansat
- Aspect ingrijit

BENEFICII OFERITE

Conditii salariale: 1570 euro net/luna
Numarul de ore lucratoare/saptamana: 40
Experienta necesara: 2-3 ani

Alte informații:
- tichete de masa in valoare de 6 Euro pe zi
- cazarea este asigurata contra sumei de 65 euro/saptamana
- program de lucru: de la 5:00 la 13:00
- posibilitatea de a lucra ore suplimentare (10-12 ore pe zi + week-end'uri)

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.