Sofer CE - Auto macaragiu pentru Belgia!

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Belgia cautam Sofer CE auto macaragiu
Clientul nostru se ocupa cu procesarea si transportul de piatra naturala. Transportul se face atat national cat si international

CERINTE

Se ofera:
Salar de 649 euro net/saptamana
Program – 60 de ore/saptamana
€ 36.68 net – voucher daca dormiti in camion
+ € 4.5 net/zi - voucher pentru mancare
Cazare – se asigura de catre angajator contra sumei de 100 de euro/saptamana
Transport – cu masina personala

BENEFICII OFERITE

Cerinte:
Experienta anterioara pe o pozitie similara
Permis categoria CE
Cunostinte de limba Engleza/Germana sau Franceza – la nivel conversational
Flexibilitate si bune abilitati de comunicare

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.