Sef santier

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o firma cu peste 21 de ani de traditie in domeniul constructiilor metalice cautam sef santier.
Responsabilitati:
~ Citirea si interpretarea planurilor tehnice
~ Coordonarea unei echipe de 4 persoane
~ Experienta in domeniul constructiilor metalice
~ Munca la inaltime
~ Asamblarea partilor componente utilizand unelte de mana
~ Utilizarea macaralelor telescopice

CERINTE

~Experiență de 7 ani in domeniul constructiilor metalice
~Experienta in coordonarea unei echipe de muncitori
~Carnet de conducere categ B, categoria CE reprezinta avantaj
~ Limba Engleza- constituie avantaj
~Studii in domeniul tehnic
~Competente specifice : certificat VCA – reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

-Transport asigurat pana la valoarea de 125 Euro.
-Asigurarea cazarii contra sumei de 65 Euro/saptamana.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.