Sablator – Vopsitor industrial- BELGIA- Beveren aan den Ijzer- Constructii confectii metalice

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-slefuire manuala sau automata;

-utilizarea unui pod rulant pentru a ridica piesele din cabina unde se face slefuirea;

-vopsirea piesei;

CERINTE

-experienta de minim 3 ani in domeniu

-experienta in slefuire manuala si automata;

-experienta in utilizarea unui stivuitoe reprezinta un plus;

-limba Engleza la nivel conversational;

-permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

MENTIUNI:

Salariul net / ora: 9.54 euro + tichete de masa in valoare de 2 euro / zi

Numar ore lucrate saptamanal: Minimum 39 h

Program de lucru:

Luni-joi 8.00-12.00 si 12.30 – 16.30

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!