Angajam tehnician curatare mocheta

BOSMANS CARPETS

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA JOBULUI
- Tehnician curatare mocheta in Belgia,Luxemburg si toata Europa.
- Se asigura transport,cazare si un salariu atractiv.
- Contract de munca perioada nedeterminata.
- Instruire obligatorie in Bucuresti minim 2 saptamani.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Permis conducere categoria B.
- Rezistenta la efort.
- Discretie si punctualitate.

BENEFICII OFERITE

Numar de contact 0757032861

Suntem o echipa tanara de profesionisti ce ofera un pachet unic pentru spatiile moderne: curatare si intretinere mocheta, vanzare si montaj.
De-a lungul anilor am dobandit experienta in domeniul mochetei oferind servicii pentru liniile aeriene, birouri, hoteluri si nave de croaziera.

Valorile noastre sunt:
ENTUZIASM
RESPECT
DEVOTAMENT
CURAJ

Daca ai si tu aceleasi valori te asteptam la noi in echipa!
Intra pe www.bosmanscarpets.com pentru mai multe detalii