Personal curatenie restaurant

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri din Franta cautam un agent polivalent de curatenie hote si bucatarii restaurante.
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana tonica si serioasa, dornica sa se mute in Franta pe termen lung.
Perioada contractuala este de 6 luni cu posibilitate reala de prelungire.

CERINTE

-experienta in curatarea bucatariilor si hotelor de bucatarii de restaurante;
-limba franceza nivel conversational – este obligatorie;
-persoana capabila sa lucreze independent;
-permis de conducere – categoria B.

BENEFICII OFERITE

-salariu 1400 euro net/luna
-transport asigurat
-cazare asigurata

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.