Operator pe stivuitor rotativ

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Belgia cautam o persoana care sa lucreze ca si operator pe stivuitor rotativ. Compania este specializata in realizarea lucrarilor de terasament pentru cladiri de birouri si cladiri industriale. Aceasta companie ofera consultanta in domeniu si detine toate echipamentele necesare furnizarii unor servicii de inalta calitate.

Responsabilitati:
- manevrarea sivuitorului telescopic marca Manitou MRT 1840
- efectuarea lucrarilor de incarcare
- experienta in ridicarea, deplasarea si plasarea incarcaturii
- efectuarea lucrarilor in siguranta si cu atentie
- respectarea specificatiilor masinii

CERINTE

- minim 5 ani de experienta pe stivuitorul telescopic Manitou MRT 1840 sau pe un stivuitor similar
- capacitatea de a lucra independent
- detinerea unui certificat VCA ( constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

-  Angajarea in conditii legale, in conformitate cu legea belgiana;
- Cazarea este asigurata contra sumei de 65€/saptamana;
-  Decontare drumului pana la valoarea de 125 euro.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.