Operator pe masina de slefuit piatra

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urgent ! cautam Operator pe masina de slefuit piatra !
Se lucreaza in Belgia la o companie care se ocupa cu producerea si distribuirea de piatră naturala, ceramica și compozite.

CERINTE

Experienta minim 3 – 5 ani pe o pozitie similara
Masina personala obligatoriu!
Limba Engleza sau Franceza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Se lucreaza in 2 ture
Se ofera voucher pentru mancare: 6.75 Euro /zi
Salar: 397 euro Net/saptamana
Cazare oferita de client contra sumei de 70 de Euro/saptamana
Cautam persoane care se descurca cu setarea masinilor si au experienta in folosirea unei macara suspendata
Controlul calitații la sfarșitul liniei de procesare
Utilizarea calculatorului si a programului Navision

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.