Operator pe masina de extrudare

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o compannie importanta din Belgia cautam doua persoane care sa lucreze ca si operator pe masina de extrudare. Compania este specializata in domeniul reciclarii plasticului.

Descriere profil
Conditii salariale: 1400 - 1500 euro
Numarul de ore lucratoare/saptamana: 38 ore
Locatia: Belgia
Experienta necesara: 3 - 5 ani experienta

Responsabilitati:

- manevrarea masinei de extrudare TEC Nova
- verificarea temperaturii si presiunii masinii
- opararea stivuitorului
- transportarea si mutarea sacilor cu deseuri de plastic
- asezarea sacilor cu deseuri de plastic in cosul de extrudare
- efectuarea lucrarilor in siguranta si cu atentie
- respectarea specificatiilor masinii
- verificarea umplerii silozului cu produsul finit doar pana la limitele definite

CERINTE

Cerinte
-studii tehnice
- limba engleza sau franceza la nivel conversational
- experienta in mediul de productie si lucrul cu extrudare
- experienta ca si operator pe masina de extrudare
- dorinta si motivatia de a lucra ore suplimentare
- bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Angajarea in conditii legale, in conformitate cu legea belgiana;
- Ore suplimentare platite cu 150 %
- Posibilitati de ore suplimentare
- Bonuri de masa in valoare de 1,01 euro / zi
- Se lucreaza in schimburi
- Cazarea este asigurata contra sumei de 65€/saptamana;
- Decontare drumului pana la valoarea de 125 euro.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.