Oferte de munca pentru babysitter, ingrijire batrani, in Belgia si Olanda

Excellent Match Job

Job expirat

RESPONSABILITATI

BABYSITTER & ÎNGRIJIRE BĂTRÂNI
- respectarea programului stabilit privind îngrijirea, masa, orele de somn și plimbat, etc
- îngrijirea și supravegherea copilului / bătrânului
- pregătirea pentru grădinița/ școală
- pregătirea mesei și administrarea mesei
- asistarea la teme /medicamente
- stimularea copilului în diverse activități recreative, sportive, etc. conform vârstei acestuia
- socializarea copilului: plimbări in parc, jocuri cu alți copii
- întreținerea ordinei și curățeniei in casă
- spălatul și călcatul de haine
- pregătirea mesei/cinei
- anunțarea părinților in caz de febră, accidente, etc. sau alte situații in care deciziile trebuie luate împreună cu părinții,

CERINTE

- experiență de minim un an pe un post similar
- atitudine pozitivă
- comunicativ(ă) și dinamic(ă)
- punctual(ă) și de încredere
- să ai multă răbdare, să fii amabil(ă) și înțelegător/înțelegătoare
- sănătos/sănătoasă clinic, fizic și psihic
- experiență profesională anterioară în domeniul
- diplome sau cursuri de calificare constituie avantaj
- fară cazier judiciar
- permis de conducere constituie avantaj
- cunoștințe de limba engleză nivel mediu conversational constituie avantaj
- valabil(ă) între 4 si 6 zile pe săptamână
- flexibilitate
- curs de asistent medical, infirmier
- curs de prim ajutor constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

 BABYSITTER: salariul între 750 și 1150 Euro NET pe lună, plus cazare & masă;

 ÎNGRIJIRE BĂTRÂNI: salariul de la 1350 Euro NET pe lună, plus cazare & masă + beneficii (cazare si masa gratuită) experiență cu Demenție / Alzheimer / Parkinson / MS inseamnă un salariu mai bun dar și mai mare responsabilitate.

FĂRA COMISION!!!

Excellent Match-Job S.R.L. oferă servicii de recrutare și intermediere personal în Regatul Tărilor de Jos: Olanda și Belgia. Domeniile principale de activitate pe care Match-Job S.R.L. le pune la dispoziție sunt: aupair program, serviciile de menaj, îngrijire de bătrâni la domiciliu (asistent medical) și babysitting. Noi negociem și obținem cele mai bune condiții și salarii pentru candidații nostri, totul prin garanția unui contract.