Nivelatori Sapa - Belgia

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere Job:
Pentru partenerul nostru din Belgia recrutam echipa NIVELATORI SAPA pentru santiere constructii (scoli, case de ingrijire medicala, aeroport, case particulare).
Data de start: ASAP

Oferta salariala: 1585 euro net/luna - 40h lucrate/saptamana

Cerinte:
Experienta in domeniu: 3 ani+
Experienta in strainatate sau in cadrul unui santier mare de constructii (ridicare spitale, scoli, cladiri de birouri, case de ingrijire medicala, aeroport, etc.) - reprezinta avantaj
Permis auto: cat. CE - reprezinta avantaj
Limba Engleza sau Germana - nivel mediu

CERINTE

Beneficii:
Contract de munca semnat si declarat in Belgia;
Cazare asigurata contracost ( 65 euro/saptamana) - toate utilitatile incluse + internet;
Mediu profesional de lucru;

Responsabilitati:
Turnarea si nivelarea sapei de ciment si nisip,
Utilizarea mixerului, a pompelor si a laserului,
Manipularea, intinderea, nivelarea si finisarea betonului,
Manipularea betonului direct din cifa sau cu pompa,
Turnarea betonul in cofrajul format in prealabil apoi intinderea si nivelarea acestuia la dreptar pe cotele finale stabilite,
Transportarea si mutarea materialelor de constructii pe santiere,

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic la 0775 327 497 / 0720 878 151 / 0740 644 175 sau pe mail la office@job4life.ro
NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.