MUNCITORI IN MONTAJUL SISTEMELOR DE ACOPERISURI (Belgia)

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

MARINA CREWING AGENCY ANGAJEAZA MUNCITORI IN MONTAJUL SISTEMELOR DE ACOPERISURI (Belgia)

Va rugam sa trimiteti un CV doar pe adresa agentiei , nu pe site.

Cerinte:
Cautam persoane cu experienta in montajul acoperisurilor, atente la detalii
- varsta cuprinsa intre 25 si 45 ani
- Cunostinte de montaj acoperisuri, dornic sa se perfectioneze in Montajul sistemelor de acoperisuri
- Carnet de conducere categoria B
- Cunostinte de limba Engleza la nivel: Mediu-sa poata sustine o conversatie, nu doar cateva cuvinte
- Calificare profesionala

Descrierea Job -ului:
-Repararea si intretinerea acoperisurilor
-Instalarea unui nou acoperis ,
-Calcularea cantitatilor de materiale necesare ,
-Inlocuirea grinzilor deteriorare
-Pregatirea frontului de lucru
-Controlarea calitatatii pe toata suprafata aplicata, imediat dupa aplicarea ei, cu remedierea imediata a eventualelor defecte
-Sa asigure transportul sculelor, utilajelor si materialelor la locul destinat depozitarii dupa terminarea programului, zilnic
-Verificarea de calitate finala :
tabla - dolii taiate aliniate la sfoara, jgheab cu panta necesara, prindere tabla in min 8 suruburi/mp;
tigla - fixata in cuie minim lateralele, accesoriile, rindul de la streasina si coama
sindrila - aliniate
-Remedierea imediata a defectelor constatate
-Sa incarce si/sau sa descarce materiale, scule si utilaje de lucru

Beneficii :
Salariul atractiv
Minimum 10 h/zi
Cazare + internet si transport asigurat gratuit
Asigurare medicala
NU SE PERCEP COMISIOANE

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV redactat in limba Romana sau Engleza pe office@marinacrewing.com Data limita depunere CV-uri este 10 Februarie 2017.
Telefon: +4 0733 183 933

CERINTE

- Calificare profesional

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV redactat in limba Romana sau Engleza pe office@marinacrewing.com

BENEFICII OFERITE

Va rugam sa trimiteti un CV doar pe adresa de email a agentiei MARINA CREWING AGENCY , nu pe site.

Marina Crewing Agency is an International manpower agency able to complement the maritime manpower supply in the shipbuilding and ship repair sector with Fitters, painters, sand blasters, naval locksmiths & insulators.

Please send your CV at office@marinacrewing.com or call us on +4 0733 183 933