Montator Aluminiu

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iţi doreşti să lucrezi ca şi montator aluminiu? Eşti motivat şi dornic să lucrezi în străinătate pentru un salariu atractiv? Se caută trei montatori aluminiu pentru o companie din Belgia specializată în construcţia de sere, pergole, orangerii. Serele sunt fabricate folosind cele mai avansate tehnologii de fabricaţie, de aceea compania oferă un training intern de 2-3 săptămâni despre modul în care se construiesc serele. Postul acesta necesită cunoştinţe de limbă franceză la un nivel conversaţional spre avansat.

Responsabilităţi:
- se va lucra cu profile de aluminiu Van Beveren, uneori şi cu profile de lemn
- construirea serelor
- perforarea profilelelor, efectuarea ajustărilor necesare
- efectuarea măsurătorilor, alinierea profilelor
- citirea şi interpretarea desenului/planului tehnic
- montarea uşilor glisante, panourilor ferestrelor
- ajustarea acoperișurilor de sticlă
- montarea sticlei în profile
- finisarea lucrărilor din profile de lemn

CERINTE

- cunoaşterea limbii franceze la nivel conversaţional spre avansat
- minim 5 ani de experienţă recentă în montarea profilelor de aliminiu, ferestrelor, uşilor, etc.
- deţinerea şi disponibilitatea de a se deplasa cu maşina proprie
- citirea şi interpretarea planurilor tehnice
- cunoştinţe în ajustarea lucrărilor
- abilitatea de a lucra în echipă
- bune abilităţi de comunicare

BENEFICII OFERITE

Venit lunar net: 1400 - 1500 Euro

Cazare asigurata contra sumei de 65 Euro pe saptamana
Transport asigurat pana la valoarea de 125 Euro

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.