Menaj in Belgia

Kriss Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectionam o domnisoara/doamna responsabila, muncitoare pentru curatenie in birourile unei firme din La Louviere – Belgia,. De asemenea, de cateva ori pe saptamana va ingriji un baietel in varsta de un an, timp de doua-trei ore pe zi.

CERINTE

- persoana serioasa, de incredere;
- fara probleme de sanatate;
- optimista si echilibrata, apta de a invata si pune in practica regulile specifice;
- preferabil, dar nu obligatoriu, cunostinte minime de limba italiana;
- disponibila pe termen lung;
- plecarea imediata, dupa interviul telefonic cu angajatorul.

BENEFICII OFERITE

- cazare, masa asigurate;
- salariu lunar net 500-600 euro;
- transportul platit de angajator.

Agentie specializata in Managementul resurselor umane, cu activitatea principala Selectia si plasarea fortei de munca. Promoveaza programe culturale pentru tineri in tarile Uniunii Europene, avand parteneriate cu agentii prestigiose din strainatate. Sprijina accesul pe piata europeana a fortei de munca, oferind servicii la cele mai inalte standarde.