Medici specialisti psihiatrii

Placing Med

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medic specialist psihiatru

CERINTE

Detinerea certificatelor de conformitate eliberate de catre Ministerul Sanatatii
Experienta minim 2 ani
Cetatenie UE sau statut de membru de familie UE
Disponibilitate pentru relocare
Seriozitate, determinare

BENEFICII OFERITE

• Asiguram suport pe durata intregul proces de recrutare:

◦ asistenta de la aplicare pana la colectarea tuturor documentelor necesare pre-angajarii si angajarii, solicitate de clientii nostri – spitale sau clinici

◦ asistenta cu toate procesele administrative necesare in tara de destinatie

◦ preluare de la aeroport

◦ vizite de lucru la angajator

◦ demersuri necesare pentru transport si cazare

◦ suport in tara de destinatie

Placing Med este o agentie de recrutare, specializata in cautarea si selectionarea profesionistilor din domeniul medical din tara pentru lucru in spatiul european.

Oferim asistenta in cadrul procesului de recrutare a personalului medical cat si a operatorilor de servicii medicale , de la contactarea initiala la incadrarea candidatului in tara de destinatie.