Medic Specialist Reabilitare- Spital Public din Belgia partea Franceza

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conditiile de selectie:
• Trebuie sa aveti diploma de Medic Specialist
• Experienta minimum 1 an ca si Medic Specialist,
• Cunostinte de limba Franceza nivel C2,
• Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila ,
• Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata,

CERINTE

Pachet Salarial

• Se lucreaza pentru spitale publice unde aparatura de ultima generatie si tehnici inovatoare de tratarea a pacientului.
• Perioada contractului- permanenta
• Veti lucra ca si Persoana Fizica Autorizata
• Salariul va fi de 15.000 euro pe luna
• Se fac si garzi si sunt platite separat
• Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale

• Concediu platit,

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.