Mecanic utilaje

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o importanta companie din Belgia cautam urgent mecanic utilaje.
Responsabilitati:
-repararea, mentenanta si costumizarea vehiculelor.
-verificarea si repararea diferitelor sisteme: hidraulic, electric si mecanic.
-repararea sistemului hidraulic la lifturi, macarale, camioane.
-instalarea elementelor hidraulice pe vehicule (macarale,brate telescopice, lifturi, camioane).

CERINTE

- cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel comunicativ.
-cel putin 7 ani experienta pe o pozitie similara (in special experienta cu camioane).
-experienta pe sistemul hidraulic.
-abilitatea de a efectua lucrari minore de sudura.
-cunoasterea si interpretarea desenelor tehnice.
-motivatie si atitudine pozitiva.
-abilitatea de a lucra independent.
-detinerea permisului de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- transport asigurat pana la valoarea de 125 Euro.
- asigurarea cazarii contra sumei de 65 Euro/saptamana.
- program de lucru in ture.
- venit lunar net aproximativ 1450 Euro.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.