Mecanic camion

Humares B.V.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
 Reparare de camioane, cea mai mare parte marcile Iveco si Daf
 Reparații mecanice: reparații generale Diesel, fara reparatii de cutii de viteze
 Reparatii pneumatice: reparații ale sistemului pneumatic, frâne
 Reparatii electronice: reparații ale sistemului electronic, pe baza planurilor
 Reparatii motoare diesel: o analiză a problemei, asamblarea și dezasamblarea motoarelor, înlocuirea pieselor defecte și asamblarea lor din nou.
 Șasiu-control - înlocuirea frânelor și a sistemului de suspensie
 Verificarea funcției frânelor, arcuri, motor, etc.
 Verificarea consumului bateriei, schimbătoarele de căldură cu ulei, etc.
 Configurarea geometriei roților
 Lucra cu sisteme de diagnostic: Davie si Wabco
 Munca în filialele companiei din Gent, Bruxelles sau Bruges

CERINTE

Cerinte:
 Cunostinte de limba engleza la un nivel bun
 Persoanele cu permis de conducere C au prioritate
 Minim 5 ani de experiență într-o poziție similară, care se ocupă cu reparații de camioane
 Experiența cu camioane DAF si program de diagnostic Davie
 Experiența cu sisteme pneumatice și programul Wabco
 Experiența de lucru în repararea de camioane în ceea ce privește probleme mecanice, pneumatice și electrice.
 Abilitatea de a lucra și de a comunica cu echipa
 Abilități de comunicare
 Responsabilitate
 Dorința de a învăța lucruri noi, luând inițiativa
 Dinamism și flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Oferim:
 Angajare pe deplin legală în conformitate cu legile din Belgia
 Salariu € 15,00 brut / oră = 2400 brut = 1680 net
 Cazare asigurata (contracost 65 € / săptămână)
 Acces gratuit la Internet în unitatea de cazare
 Bonusuri sociale în conformitate cu dreptul belgian
 Transport Romania – Belgia platit

Specialisti în recrutarea și detașarea personalului maritim și tehnic in Belgia si Olanda.