MECANIC CAMIOANE SI AUTOBUZE-BELGIA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea clientului:
Companie specializata pe service si reparatii pentru clienti institutionali si companie de transport public.Compania are propria flota de autobuze si camioane. Cea mai frecventa marca de autobuze este Mercedes.

• diagnosticarea defectiunilor electrice la autobuze, camioane și camionete, utilizând cea mai mare parte programul de diagnoză Mercedes
• repararea difectiunilor mecanice
• inlocuirea ambreiajului, frânelor, cutiilor de viteze,de motoare
• inlocuirea componentelor hidraulice și pneumatice ale vehiculelor
• repararea sistemului de evacuare si suspensie
• schimbarea cablurilor deteriorate
• configurarea motorului

CERINTE

• minim 5 ani experienta in lucrul cu camioane si autobuze
• permis cat.B
• bune cunostinte ale programelor de diagnoza auto (preferabil Mercedes)
• experienta si cunostinte pe partea de mentenanta
• cunostinte pe partea de sisteme de suspensie
• precizie
• simtul raspunderii
• motivatie
• organizarea si pastrarea locului de munca curat
• abilitatea de a lucra independent
• detinerea unei masini personale este obligatorie

BENEFICII OFERITE

Conditii salariale: Venit brut: 14,00 euro/ ora
Venit net/ luna: 1570 euro
OBS: Orele suplimentare vor fi calculate ca si zile libere
Numarul de ore lucratoare/zi: 38 /ore / saptamana
Locatia: Belgia

Competente specifice: Permis de conducere cat B
Alte informatii
• cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana
• transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro
• angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana
• acces gratuit la Internet la cazare
• bonusuri sociale in concordanta cu legislatia belgiana
GENK, BELGIA, REG FLANDRA