Mecanic autobuz/camion

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se efectueaza lucrari de intretinere si reparatii camione si autobuze. Se lucreaza in Belgia cu colegi belgieni, intr-o echipa tanara.
Verificare consum baterie
Schimb ulei
Lucrari mici(ex. Schimb faruri etc.)
Intretinerea si reparatia camioanelor si autobuzelor parte: Mecanica, Hidraulica, Pneumatica, Electrica,
Reparatii cutie de viteza,
Reparatii compresor
Reparatii si control circuit de franare
Schimb ambreaj
Reparatii motoare

CERINTE

Limba engleza nivel conversational
-Permis categoria C reprezinta un avantaj.
-Experienta minim 5 ani pe reparatii camioane si autobuze
-Experienta relevanta in reparatii cutie viteza.
-Experienta pe reperatii motoare.
-Interpretare desen technic
-Scoala de mecanic

BENEFICII OFERITE

Cazare: 65 euro/ saptamana
Transport asigurat: DUS
Salar: 2600-2700 euro ( brut)

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.