Mecanic auto

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri din Belgia suntem in cautarea unui mecanic auto.

Compania este specializata in vanzari, intretinere si reparatii vehicule de transport, marcile: FIAT, ALFA ROMEO, SSANG YOUNG

CERINTE

- schimbare frane, filtre, uleiuri, curele de distributie;
- reparatii motoare, cutie de viteza, rulmenti, suspensie,
- reparatii electrice: lumini de reglare, schimbare becuri;
- reparatii sisteme hidraulice si pneumatice;
- inlocuirea transmisiei, ambreiajului;
- schimbare jante si anvelope, verificarea geometriei roților;
- sa aiba simtul responsabilitatii, bun organizator si ca pastreaza locul de munca curat;
- experienta cu FIAT (Alfa Romeo, Ssang Yong);
- experienta minim 5 ani ca mecanic auto;
- limba engleza la nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

Cazare: 65 euro/saptamana
Beneficii: asigurare si transport dus (Romania --> Belgia)

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.