Job-uri pentru studenti, in Belgia, pe perioada verii

All EU Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești student?
Vrei să îți petreci vacanța de vară câștigând bani și experiență în același timp?
La All EU Recruitment avem joburi de vară, în BELGIA, la alegere în funcție de preferințele tale: la malul mării, în restaurante, baruri sau hoteluri.
Cu ce vii tu:
- Vârsta minimă - 18 ani
- Carnet de student valabil
- Cunoștinte de limba engleză
Ce îți propunem noi:
-Salariu - 8 euro / ora / net, respectiv 12 euro / ora / net – overtime (1280 euro / lunar, respectiv 1650 euro / total lunar cu overtime)
- Cazare asigurată
- Transport intern asigurat
- Perioada de lucru (la alegere): Iunie - Septembrie 2017
Detalii despre ofertele pentru studenți poți afla telefonic, de luni până vineri inclusiv, între orele 9,00 – 17,00, de la colegii noștri:
*** ALEX - 0788.606.651
*** OVIDIU - 0749.214.025.
SAU
Hai ACUM cu CV-ul în limba engleză la info@all-eu-recruitment.com și poți fi și TU unul dintre tinerii care lucrează în străinătate în vacanța asta de vară!
Abia așteptăm să te cunoaștem!

CERINTE

Cunostinte de limba engleza