Instalator sanitar / termic- BELGIA- Torhout

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-montarea, gaurirea, imbinarea tevilor in constructii noi si vechi;
-se lucreaza dupa planuri tehnice specifice;
-calculul si stabilirea necesarului de material;
-se lucreaza cu diferite materiale : cupru, PPR, polipropilena,pexal etc;

CERINTE

Cerinte:
-experienta in domeniu minim 2 ani;
-abilitatea de a lucra individual sau echipa mica;
-limba engleza conversational;
-permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

Salariu net / ora: 10.83 EUR
Plata se face saptamanal
Primul salariu se va plati dupa 2 saptamani de activitate
Numar ore lucrate pe saptamana: min 40
Costurile cu chiria si transportul Romania – Belgia vor fi suportate de catre dvs.
CHIRIA: 2 pers/camera = 300 euro/pers/luna ( cheltuielile de utilitati incluse)

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!