Instalator instalatii sanitare si de incalzire-Belgia- Brugge

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalatii sanitare si de incalzire;
-instalatii de apa;
-se lucreaza pentru diferite santiere in cladiri noi civile sau
industriale;
-montajul tevilor de diferite tipuri si material;
-se lucreaza dupa desene tehnice;
-se lucreaza pe santiere mari;

CERINTE

-experienta in domeniu de minim 5 ani;
- experienta in folosirea diferitelor materiale folosite in instalatii
sanitare;
-limba engleza/franceza nivel conversational;
-permis de conducere categoria B reprezinta un plus;

BENEFICII OFERITE

SALARIU NET / ORA : 9.39 EUR- Brut:12.30 euro
Primul salariu va fi platit: după primele 2 săptămâni de activitate
Numar ore lucrate pe saptamana: 38/40 h
Cazare suportata de catre ANGAJAT; exista mai multe optiuni:
1 pers/camera = 425 euro ( cheltuielile de utilitati incluse)
2 pers/camera = 300 euro/pers ( cheltuielile de utilitati incluse)
Transport Romania- Belgia - va fi suportat de catre ANGAJAT

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!