INGINER HVAC

TELLUS BRASOV SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Clientul nostra este lider in intretinerea si gerstionarea cladirilor in Belgia.Obiectivul sau este de a imbunatatii performanta tehnica a instalatiilor economice si cele de mediu .Sunteți responsabil pentru întreținerea preventivă și corectivă a clădirilor una sau mai multe din domeniile de ventilație, de energie electrică, aer condiționat, încălzire și de tratare a apei.

CERINTE

Studii - Facultate
Limba Fanceze - Avansat ( citit-vorbit)
Pentru dosar avem nevoie de urmatoarele acte in copii
Copie acte calificare si studii
Copie buletin
Cazier
Contractul se va face direct cu , clientu nostru din Belgia
Clientul nostru cauta :
Inginer specializat in intretinerea de sisteme HAVC :control ; ventilatie .Cautam pe cineva care se pricepe la intretinerea sistemelor ecranizate , sa vada parametri functionarii , distanta modificata si sa transmita tehicianului pentru modificarii acestora.
Se va oferi un salariu atractiv , si tichete de masa la restaurant (eventual si masina de servici )

SELECTIA SI DETASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE, PUBLICITATE SI CONSTRUCTII