Inginer constructor-Coordonator punct de lucru

JUMBO PRO STEEL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordonare punct de lucru cu specific constructii (in special constructii metalice) la partenerul nostru din Belgia.

CERINTE

-Absolvent FCCIA,specializat in constructii metalice diverse,hale,inchideri cu panouri metalice,pereti cortina,scari,balustrade,fier forjat,etc..
-Experienta minim 5 ani in coordonare puncte de lucru,activitate de confectie si montaj si coordonare colective de muncitori.
-Cunostinte tehnologii de sudare si asigurarea calitatii in constructii.
-Cunostinte la nivel bun (comunicare fluenta) de limba engleza sau franceza,pentru o relationare corecta cu partenerii belgieni.
-Permis conducere categoria B.
-Disponibil pentru plecare urgenta la punctul de lucru.
-Fara restrictii in spatiul UE.Este benefica o experienta anterioara de lucru in strainatate.

BENEFICII OFERITE

-Se comunica la interviul final.
-Angajare cu contract permanent la societatea noastra urmata de detasare la partenerul nostru din Belgia.

Societate comerciala cu domeniul de activitate confectionarea si montajul constructiilor metalice diverse cu puncte de lucru in Romania si in 5 tari membre UE.