Electricieni

Humares B.V.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Tragerea și montarea de cablurilor electrice
-Cablarea de lumini, prize, întrerupătoare și echipamente industriale
-Instalarea de iluminat, sisteme de detectare a incendiilor, alarme de siguranță
-Montarea de tablouri electrice
-Asamblarea echipamentelor electrice: instalații de distribuție a energiei, de telecomunicații și comunicații de date cu conexiuni de cupru sau de fibre
-Se lucreaza conform planurilor tehnice și electrice
-Se lucreaza la santiere mai mari, cum ar fi supermarket-uri și școli

CERINTE

-Cunoasterea limbii Engleza la nivel conversational
-Independență la locul de muncă
-Conoștinte în domeniul securității, sănătății și Mediu
-Dorința de a munci și, dacă este necesar, pentru a face ore suplimentare
-Dorința de a învăța lucruri noi

BENEFICII OFERITE

-Transport platit
-Cazare asigurata in cuantum a 65 euro/saptamana - toate utilitatile incluse
-Pachet salarial - 1300 euro/luna (la programul de 40h/sapt.)

Specialisti în recrutarea și detașarea personalului maritim și tehnic in Belgia si Olanda.