ELECTRICIAN- BELGIA- Oostende-instalatii electrice si aer conditionat

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-instalarea sistemelor electrice (industriale, terțiare și private);
-constructii noi și renovarea / extinderea instalațiilor existente;
-se lucreaza la tensiune joasa si medie;
-instalatii de aer conditionat;

CERINTE

-experienta de minim 5 ani in domeniu electric;
-experienta in instalatii industrial si civile;
-limba engleza nivel conversational;
-permis de conducere categoria B ( obligatoriu);

BENEFICII OFERITE

Salariu- 9.39 euro/ ora
Numar minim de ore lucrate saptamanal:
38-40 h
Prima plata se va face dupa primele 2 saptamani de activitate; ulterior plata se va realiza saptamanal

CAZAREA este suportata de catre ANGAJAT:
1 pers/camera = 425 euro/pers/luna ( cheltuielile de utilitati incluse)
2 pers/camera = 300 euro/pers/luna ( cheltuielile de utilitati incluse)
TRANSPORTUL este suportat de catre angajat

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!