Electrician Belgia

CALI DINAMIC CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam electricieni pt Belgia

CERINTE

Cerinte :

-Sa citeasca si sa implanteze schemele de implantare;
-Sa prevada si sa realizeze reparatii la traseele de circuite si tablouri de comanda;
-Sa realizeze instalatii noi pentru constructii comerciale mai mari de 8000 metri patrati;
-Racordarea de aparate trifazice;
-Realizarea de linii subterane si aeriene;
-Realizarea de instalatii de ventilatie / incalzire;
-Aplicarea de tehnici de tencuiala simple;
-Munca la inaltime pana la 10 metri;
-Identificarea defectelor si efectuarea de depanaj.

BENEFICII OFERITE

Pentru trimiterea CV-ului si oferirea altor informatii, va rugam sa ne contactati la nr. de tel. +40212243990 sau adresa de email office@job-dinamic.ro

Agentie de recrutare internationala (limbi : romana, franceza, engleza, neerlandeza, olandeza, germana), angajam personal calificat in diferse domenii.