Constructor de acoperisuri

Humares B.V.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Renovarea (90%), precum și construirea de acoperișuri plane și înclinate conform proiectului (atunci când este vorba de construirea de noi acoperișuri);
• Acoperirea acoperișurilor cu EPDM, Protan, foi de metal, placi ceramice etc.;
• Operatiuni de lpire, încălzire cu flacără etc.;
• Montaj de jgheaburi și alte foi de metal;
• Asamblare izolatie - vata minerala, vata de sticla, apa de izolare poliuretan, etc.;
• Finisajul acoperișului: lucrul cu materiale, cum ar fi cupru, plumb, etc,
• Finalizarea jgheaburilor etc.

CERINTE

• 10 ani de experiență pe o poziția similară
• Învățământul tehnic în domeniul construcțiilor
• Engleza nivel conversational
• Abilitatea de a lucra independent
• Punctualitate, flexibilitate
• Au avantaj candidatii cu mașina proprie

BENEFICII OFERITE

• Salar – 14,50 euro brut/ora = 1650 euro net/luna
• Transport Romania – Belgia platit
• Cazare asigurata in schimbul a 65 euro/sapt – toate utiliatile incluse
• Posibilitate de a lucra ore suplimentare

Specialisti în recrutarea și detașarea personalului maritim și tehnic in Belgia si Olanda.