CONSILIERI VANZARI PENTRU BELGIA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

selectie:
• Limba engleza nivel mediu;
• Varsta cuprinsa intre 20-30 ani;
• Persoana dinamica, motivata, pozitiva, energica, sociabila, prietenoasa

Oferta

CERINTE

Oferta
Salarizare:
• Salariu angajati:
• Comision dupa deducerea TVA dupa cum urmeaza:
0-400 – 20%
400 – 800 – 23%
> 800 – 25%
• Cand angajatul depaseste 10.000 vanduti/luna, primeste 25% din total.
• Dupa a doua luna salariul de baza este 800 euro sau commission, care este mai mare la sfarsitul lunii, nu pe zi!
• Prima luna chiria este gratis iar din a doua luna chiria va fi 300 euro.
• Angajatului I se va returna biletul de avion dupa 3 luni de munca.
• Programul de lucru: minimum 9 ore pe zi, de la 09:000-18:00. In anumite mall-uri se lucreaza 12 ore pe zi. Duminica, magazinele se deschid la 11:00 si se inchid la 17:00. Veti beneficia de o zi libera pe saptamana

Descrierea jobului:
• Beneficiati de o perioada de training.
Training-ul de formare profesionala respectiv Tehnica Vanzarii de Produse si Procedura de Lucru, se va desfasura in centre comerciale. Veti face simulari cu managerul magazinului.
Se asteapta de la dvs :
• Sa abordati persoanele care trec pe langa dvs prin mall si sa le starniti interesul sa va ofere 5 minute ca asa le puteti face o demonstratie practica a produsului.

• Trebuie sa aveti o atitudine cordiala si respectoasa(Abordarea nu trebuie sa fie agresiva iar pe parcursul intregii prezentari trebuie sa ii mentineti interesati de produs)

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.