Comercial/Marketing/

TED EUROPEAN DREAM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

intocmire documente, mentinerea relatiilor cu clienti, prospectare de piata

CERINTE

Companie straina in plina expansiune (cu sediul in Lisabona) si puncte de lucru in Brussel si Lisabona , angajeaza in conditii favorabile personal calificat pentru desfasurarea activitatii de : Comercial/Marketing

Cunostinte/ Experienta/ Competente necesare

• Studii universitare finalizate , de preferat in Economie, Comert sau Marketing
• Cunosterea la nivel avansat a limbii franceze si engleze.
• Experienta in domeniul comercial de minim 3 ani
• Excelente abilități de comunicare și relationare
• Putere de convingere , stapaniti arta negicierii si sunteti orientat/(a) in stabilirea de noi relatii comerciale
• Cunoasterea pachetului MS Office este esențială
• Flexibilitate, atitudine pozitiva, deschidere la schimbare si la nou
• Atentie distributiva, grad ridicat de acuratețe și rigoare în tratamentul tuturor sarcinilor, inclusiv a informațiilor confidențiale
• Persoana dinamica, disciplinata și organizata capabila pentru a lucra atat în mod independent cat și echipă, precum si in conditii de stress,
• Buna cunoastere a echipamentelor de birou - fax, imprimantă, etc
• Tinuta business si prestanta sunt obligatorii ca urmarea a desfasurarii activitatii intr-un mediu de lucru international.

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv
posibilitati de cazare
mediu de lucru international

The European Dream este o companie portugheza in plina expansiune specializata in outsorcing si prestari de servicii in ceea ce priveste recrutarea, selectia si distributia de personal calificat in Europa.
Vorbim de o multinationala ale carei sedii principale se afla in Portugalia, unde este si compania mama, prezenta in doua orase principale: Lisabona si Porto, Belgia: Bruxelles, Spania: Barcelona si Romania:Bacau.
Conceptul care sta in spatele succesului nostru sta in preluarea personalului din tarile unde exista mai multe persoane care isi cauta un loc de munca, tari aflate intr-un context economic dificil cum ar fi: Romania, Portugalia,Bulgaria, Croatia si ii ajutam sa se integreze pe piata muncii din tarile mai dezvoltate economic :Anglia,Canada, Emiratele Arabe Unite, Irlanda, Germania, Finlanda in functie de pregatirea profesionala si abilitatile fiecaruia.
Selectam candidaţi din majoritatea sectoarelor de activitate in functie de nevoile si solicitarile primite.