COFETAR PATISER- cofetarie artizanala- GENT-BELGIA

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- fabricarea produselor de patiserie si cofetarie dupa retete si metode specifice;
- monitorizarea calitatii produselor;
- respectarea volumului de productie stabilit

CERINTE

- experienta in domeniu minim 3 ani;
- limba engleza nivel conversational;
- permisul de conducere categoria B constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu: 9.18 EUR net / ora
+20% spor de noapte pentru orele lucrate intre 22:00- 06:00
( daca este cazul)
Nr.ore lucrate / săptămână-Minim 40 (se lucreaza in ture )
CAZAREA: este suportata de catre ANGAJAT: 2 pers/cameră = 300 EUR/pers/lună (cheltuielile de utilități incluse)
TRANSPORTUL Romania- Belgia ESTE SUPORTAT DE CATRE ANGAJAT

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!