Bobinator - motoare electrice - Belgia

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Detalii companie:

O companie belgiana cu domeniul de activitate in analiza, intretinerea și repararea de masini rotative cauta urgent bobinatori motoare electrice. In cadrul companiei functioneaza un departament de montare, demontare, atelier mecanic și bobinatori. Aceasta companie este specializata in motoare Siemens.

Responsabilitati:

• lucrul cu motoare electrice (in special Siemens);
• citirea instructiunilor de lucru si a desenelor tehnice pentru a determina reparatiile care sunt necesare;
• dezasamblarea partilor defecte in vederea efectuarii reparatiilor;
• reasamblarea partilor electrice ale motorului;
• pregatirea raporturilor de calitate;
• localizarea si pozitionarea partilor electrice si electronice in pozitia originala;
• folosirea uneltelor pentru diagnosticare;
• efectuarea de masuratori (rotatii, vibratii etc.);
• verificarea partilor mecanice
• repararea partilor avariate.

CERINTE

•Minim 5 ani experienta recenta in domeniu;
•Cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel conversational;
•Detinerea permisului de conducere;
•Experienta in lucrul cu motoare de 30KW sau mai mari prezinta un avantaj;
•Detinere certificat VCA.

BENEFICII OFERITE

•Angajarea in conditii legale, in conformitate cu legea belgiana;
•Salariu: 14 € / ora / brut, 1330 € / luna / net;
•Cazarea este asigurata contra sumei de 65€/saptamana;
•Acces gratuit la internet in locul in care sunteti cazati;
•Bonusuri, in conformitate cu legea belgiana;
•Haine de lucru si incaltaminte de protectie;
•Decontarea transportului in suma de 125 €. Tot ce depaseste aceasta suma va fi suportat de catre client.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.