ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI BELGIA

SR-MEDICALPRO ASSISTANCE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare si selectie mediaza contracte de munca pentru asistenti medicali generalisti dispusi sa lucreze in Belgia pe regiunea wallona si flamanda pentru minim 2 ani.
Asiguram
-echivalarea studiilor
-cursuri de limba franceza/neerlandeza
-medierea relatiei cu angajatorul
-va sprijinim in cautarea unei locuinte si in efectuarea demersurilor necesare instalarii dumneavoastra in Belgia

FIRMA NU PERCEPE COMISION DE MEDIERE

CERINTE

Cerinte
-absolvent Scoala postliceala sanitara/Colegiu/Universitate
-minim 4600 de ore in total si 2488 ore practica
-nivel minim de cunostinte in una din limbile germana/neerlandeza/franceza
-experienta de minim 1 an

BENEFICII OFERITE

-SALARIU BRUT 2000 E(1400 E NET)
-sporuri pentru ore suplimentare, ore de wekend, ore de noapte, sarbatori legale
-alocatii familiale
-prime anuale

Firma de recrutare si selectie pentru asistenti medicali Belgia cu activitate de peste 2 ani in acest domeniu.