APT Production angajeaza soferi TIR, international

SC APT PRODUCTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Soferi C+E pentru curse RO-EU si retur.

CERINTE

- permis conducere categ B, C, E
- atestat transport marfa
- card tahograf
- experienta minima 2 ani transport international

BENEFICII OFERITE

-parc auto nou, masini 2015-2016
-salariu atractiv, peste media din tara, cu posibilitate de majorare in functie de performanta in cadrul companiei.

Infiintata in 1994 S.C. APT PRODUCTION S.R.L, este o societate de transport dinamica care in cei 21 de ani de activitate a acumulat experienta suficienta pentru a va garanta un transport in conditii optime de pret si calitate.

Sediul nostru se afla la 8 km de Brasov, in comuna Tarlungeni amplasat pe o suprafata de 30000 m2 cuprinzand doua hale de reparatii, birouri si spatii de parcare.

Datorita profesionalismului si seriozitatii personalului, compania a reusit sa atraga parteneri puternici ceea ce a influentat cresterea volumului de marfa. Urmarea acestui fapt a dus la infiintarea in 2014 a firmei APT LOGISTIC GMBH, in orasul Nurenberg, unde in scurt timp va exista un depozit si o "Casa de Expeditie".