Angajam tehnician curatare mocheta pentru Romania si Strainatate

BOSMANS CARPETS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
- Agent curatare mocheta in Belgia, Luxemburg, Franta si Romania
- Asiguram transport si cazare
- Instruire obligatorie in Bucuresti pe perioada 1-6 luni
- Contract de munca perioada nedeterminata
- Pachet salarial atractiv – conform standard strainatate
- Posibilitatea de a dezvolta cariera

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii:
- Sa aiba vointa
- Sa fie o persoana activa
- Sa aiba contract de munca in momentul actual
- Atentie la detalii
- Rezistenta la efort fizic
- Flexibilitate pentru munca in strainatate
- Sa isi doreasca o experienta pozitiva in strainatate cu salariu la standardul din Vest

Ideal sa detina:

- Permis Auto Cat B
- Limbi straine engleza, franceza

Suntem o echipa tanara de profesionisti ce ofera un pachet unic pentru spatiile moderne: curatare si intretinere mocheta, vanzare si montaj.
De-a lungul anilor am dobandit experienta in domeniul mochetei oferind servicii pentru liniile aeriene, birouri, hoteluri si nave de croaziera.

Valorile noastre sunt:
ENTUZIASM
RESPECT
DEVOTAMENT
CURAJ

Daca ai si tu aceleasi valori te asteptam la noi in echipa!
Intra pe www.bosmanscarpets.com pentru mai multe detalii

Aplica acum !
Trimite CV-ul la : jobs@bosmanscarpets.com