Angajam soferi profesionisti

SC MARVICON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea de transport rutier de marfuri in Romania si pe teritoriul UE
Camioanele companiei se incadreaza in clasa de poluare Euro 6.

CERINTE

Pregătire profesională în domeniu.
Detinator permis auto, categoriile: B+C+E.
Card pentru tahograf digital
Atestat pentru sofer profesionist transport marfa.
Atestat pentru trasportul marfurilor periculoase (ADR colete).
Cunoasterea la nivel de conversatie a unei limbi de circulatie internationala (engleza, germane, franceza).

BENEFICII OFERITE

MARVICON este o companie de transport marfuri intern si international specializata in transport containere, dar de asemenea si cu prelata.
Oferim un loc de munca stabil, plata salariilor si a diurnei la timp.
Asiguram trasnport din Oradea si pana la baza din Belgia de unde se preiau camioanele, training la angajare, decontam vizitele medicale.

Firma de transport de marfuri generale si marfuri periculoase.